Zaczynamy blogowanie :)

Witamy na naszym blogu o podróżach… i nie tylko. W naszych wpisach będziemy dzielić się z Wami wrażeniami z naszych wyjazdów, zarówno tych dalekich na inne kontynenty, jak i tych bliższych, odkrywających piękno naszego kraju. Część informacji będzie dotyczyć podróży, które już odbyliśmy, ale cały czas pozostają one w naszej pamięci, zaś inne wycieczki będą relacjonowane na bieżąco. Pragniemy przekazać Wam emocje, które towarzyszą odkrywaniu tych wspaniałych miejsc, jak również podzielić się praktycznymi radami, które pomogą kolejnym podróżnikom. W miarę możliwości będziemy chcieli również przeprowadzać drobne testy sprzętu (np. plecaków, sprzętu fotograficznego itp.).

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, to zapraszamy do zadawania ich w komentarzach lub na naszych profilu na facebooku. Warto odwiedzić również nasz Instagram, bo zapewne będzie tam umieszczana większa ilość zdjęć.

Najbliższe 3 tygodnie obfitować będą w informacje z Tajlandii, do której właśnie się wybieramy. Pierwsza część lotu do portu przesiadkowego w Doha przebiegła bezproblemowo i już nie możemy się doczekać wejścia na pokład Airbusa A380 – największego samolotu pasażerskiego świata…

Bądź pierwszym, który skomentuje

Dodaj komentarz (adres email nie jest wymagany)